2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi için Lisans Programlarında Kayıtlı Öğrencilerimizin Öğrenci Katkı Payı/Öğrenim Ücreti Hk.

Duyuru Tarihi: 13-09-2021

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Güz dönemi için ödemeniz gereken Katkı Payı/Öğrenim ücretinizi 13 - 17 Eylül 2021 tarihleri arasında Vakıfbank Şubelerinden / ATM / interaktif bankacılığı aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Ücretler için Tıklayınız.

Yurtdışında bulunan öğrencilerimiz, söz konusu tarihlerde ücretlerini yurtdışından da ödeyebileceklerdir. Yurt Dışından Katkı Payı / Öğrenim Ücreti ödeyecek öğrenciler için banka hesap numaraları için tıklayınız.

Yukarıda belirtilen tarihler arasında ödemesini yapmayan öğrencilerimiz ders seçimi haftasında ders seçimi yapamayacaklardır.

Bankaya ödemeniz gereken ücretin miktarını Öğrenci Bilgi sisteminden (ÖBS )den kontrol edebilirsiniz.

Bankaya, katkı payı/öğrenim ücretini öderken mutlaka öğrenci numaranızı belirtmeli ayrıca öğrenci numaranızı dekont üzerine işletmelisiniz.

Azami öğrenim sürelerini 2021 Yaz Öğretimi sonunda doldurmuş olan öğrencilerimizin öğrencilik durumları incelendiğinden, ücretleri bankaya bildirilmemiş, kayıtlarına engel konulmuştur. Söz konusu öğrencilerimizin ilgili mevzuat gereği ek süre, ek veya sınırsız sınav hakkı almaları durumunda ücretleri, 04 - 08 Ekim 2021 (Güz Yarıyılı Cezalı Kayıt Yenilemesi) tarihleri arasında tahsil edilecektir.

Önemle Duyurulur.