Değerli Öğrencilerimiz,

2021 - 2022 Bahar dönemindeki ders seçim işlemleri Yeni Nesil Öğrenci Bilgi Sistemimizin Beta versiyonu üzerinden akademik takvimde belirtilen zamanda yapılacaktır.

İTÜ Kullanıcısı ile ilgili sorun yaşayanlar E-devlet bilgilerinizi kullanarak şifre almak için bu kılavuzdan yararlanabilirsiniz: https://bidb.itu.edu.tr/seyir-defteri/blog/2016/10/14/portala-e-devlet-ile-erisim-ve-sifre-alma

Bahar yarıyılı Ders Seçimlerinde sorun yaşanmaması için, Yeni Nesil Öğrenci Bilgi Sisteminde yer alan Akademik Durum, Ders Kayıt Durumlarınızı ve Ders Kayıt Taslak Sayfası üzerinden almak istediğiniz derslerinizin durumlarını kontrol ediniz.

Projemiz ile ilgili görüş, öneri ve yardım taleplerinizi İTÜ Yardım aracılığıyla https://yardim.itu.edu.tr/biletolustur.aspx?birim=2&kid=1798&akid=0 bizlere iletebilirsiniz.

Yeni Nesil Öğrenci Bilgi Sistemi BETA Projesi Bağlantısı: https://kepler-beta.itu.edu.tr/ogrenci

İyi çalışmalar, sağlıklı günler dileriz.
İTÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Ders kayıt işlemini ne şekilde yapacağınız ile ilgili yardım almak için tıklayınız.

Ders kayıt tarihleri için tıklayınız.

Akademik Takvimde belirtilen tarihler disindaki durumlar ve güncel duyurular için lütfen https://www.sis.itu.edu.tr/ adresindeki güncel duyurulari takip ediniz.

Not: Kayıt takvimi içerisinde alınan dersler mevcut Öğrenci Bilgi Sistemine yansıtılmayacak, Yeni Nesil Öğrenci Bilgi Sistemi-Beta sistemindeki “Kayıtlı Dersler” sayfasından görüntülenebilecektir. Kayıtların bitiminden sonra ise mevcut Öğrenci Bilgi Sistemine aktarılacaktır.

Bahar Dönemi Ders Kaydı Yapacak Öğrenciler İçin Önemli Duyuru