2018-2019 Akademik Yılı Yurt Dışı Adayların Lisans Başvuru Sonuçları / 2018-2019 Academic Year-International Undergraduate Admission Application Results

 

Kesin kayıt tarihleri, kayıt için gerekli belgeler, kayıt yeri v.b. hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Click for Admission Registration Dates and required documents.

 

Öğrenci Numaraları / Student IDs

Click for 2018-2019 Academic Year-Undergraduate Level Foreign Student IDs

 

Adaylara Gönderilecek Kabul Yazısı /  The Letters Which Gonna Send to Students

Asil listedeki adaylara başvuru esnasında beyan ettikleri e-mail adreslerine üniversitemizi kazandıklarına dair belge gönderilecektir. / A document will sent to the registered e-mail address of the student who has been accepted to admit. This document will show that student has the right to registration for the program applied.

 

ASİL VE YEDEK LİSTESİ / Accepted to admit and Reserved List
Program Aday No / Candidate Number Adı Soyadı / Name Surname  Sonuç / Result
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110130 Matin Namazli Asil / Accepted to admit
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110320 Ali Eymen Aksoy Asil / Accepted to admit
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110398 Hazar Özpolat Asil / Accepted to admit
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110504 Mustapha Ali Marchal Asil / Accepted to admit
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110829 Erdzhan Zekerie Ismail Asil / Accepted to admit
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110552 Abdul Rahim Yıldız 1. Yedek / Reserve
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110177 Fatima Mammadzada 2. Yedek / Reserve
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 110368 Min Thura Htun 3. Yedek / Reserve
Aeronautical Engineering (%30 English) / Uçak Mühendisliği (%30 İngilizce) 111003 Malık Magsudov 4. Yedek / Reserve
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110191 Omar Khamıs Hamad Asil / Accepted to admit
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110266 Tapdig Maharramli Asil / Accepted to admit
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110524 Aykhan Musazade Asil / Accepted to admit
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110560 Huda Sedaki Asil / Accepted to admit
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 111107 Yasser Shemis Asil / Accepted to admit
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110149 Hasan Albanna Yoserizal 1. Yedek / Reserve
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110144 Emil Mammadli 2. Yedek / Reserve
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110333 Abdelrahman Sherif Hadeya 3. Yedek / Reserve
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110403 Ali Ihsan Sakka 4. Yedek / Reserve
Aerospace Engineering (%100 English) / Uzay Mühendisliği (%100 İngilizce) 110193 Kevi Beqiraj 5. Yedek / Reserve
Architecture (%100 English) / Mimarlık (%100 İngilizce) 110300 Mariam Ashraf Harfoosh Asil / Accepted to admit
Architecture (%100 English) / Mimarlık (%100 İngilizce) 110673 Zaur Mehralıyev Asil / Accepted to admit
Architecture (%30 English) / Mimarlık (%30 İngilizce) 110206 Muhammed Jehad Sabbagh Asil / Accepted to admit
Architecture (%30 English) / Mimarlık (%30 İngilizce) 110258 Vusal Nuraddinov Asil / Accepted to admit
Architecture (%30 English) / Mimarlık (%30 İngilizce) 110577 Layal Ahmad Samer Alosh Asil / Accepted to admit
Architecture (%30 English) / Mimarlık (%30 İngilizce) 110723 Matanat Gurbanova Asil / Accepted to admit
Architecture (%30 English) / Mimarlık (%30 İngilizce) 110752 Gizem-ayse Yucetas Asil / Accepted to admit
Chemical Engineering (%30 English) / Kimya Mühendisliği (%30 İngilizce) 110655 Syed Oneeb Ahmad Asil / Accepted to admit
Chemical Engineering (%30 English) / Kimya Mühendisliği (%30 İngilizce) 110940 Azar Amirov Asil / Accepted to admit
City and Regional Planning (%100 English) / Şehir ve Bölge Planlama (%100 İngilizce) 110339 Rayah Abdul Karım Abdul Rahman Asil / Accepted to admit
City and Regional Planning (%100 English) / Şehir ve Bölge Planlama (%100 İngilizce) 110957 Kaveh Rajabıfouladkalaeı Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%100 English) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) 110179 Daryn Imashev Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%100 English) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) 110189 Mohammadamın Zooyousefın Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%100 English) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) 110215 Shahsuvar Muradov Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%100 English) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) 110591 Firas Emin Dahik Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%100 English) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) 110323 Muhammad Khalil Hamandi 1. Yedek / Reserve
Civil Engineering (%100 English) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) 110607 Meylis Hangeldiyev 2. Yedek / Reserve
Civil Engineering (%100 English) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) 110724 Murad Isgandarlı 3. Yedek / Reserve
Civil Engineering (%100 English) (UOLP-SUNY Buffalo) (Paid) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo) (Ücretli) 110498 Isa Selahattin Cengiz Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%100 English) (UOLP-SUNY Buffalo) (Paid) / İnşaat Mühendisliği (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY Buffalo) (Ücretli) 110691 Utku Hasan Can Teberler Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110217 Arafat Altay Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110251 Kareem Wageeh Mohamed Ahmed Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110394 Oguljan Amannayeva Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110460 Akram Aziz Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110465 Hyun Jun Bae Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110471 Javid Almammadov Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110554 Aykhan Talıblı Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110559 Ghassan M.yasin Najjar Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110637 Magdalena Tihon Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110656 Dzhansel Sevgi Osman Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110755 anas Mohamed Shehata Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110930 Mohamad Nael Tahhan Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110975 Abdulkhaleq Mazen Alhalees Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 111091 Firas Mohammed Ali Hasan El Hilal Asil / Accepted to admit
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110261 Kanan Mikayilov 1. Yedek / Reserve
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110552 Abdul Rahim Yıldız 2. Yedek / Reserve
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110724 Murad Isgandarlı 3. Yedek / Reserve
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110391 Barış Emek Önen 4. Yedek / Reserve
Civil Engineering (%30 English) / İnşaat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110983 Berat Hazar Hamzaoğlu 5. Yedek / Reserve
Computer Engineering (%100 English) / Bilgisayar Mühendisliği (%100 İngilizce) 110154 Ramal Seyidli Asil / Accepted to admit
Computer Engineering (%100 English) / Bilgisayar Mühendisliği (%100 İngilizce) 110170 Asgar Polukhov Asil / Accepted to admit
Computer Engineering (%100 English) / Bilgisayar Mühendisliği (%100 İngilizce) 110267 Khayal Huseynov Asil / Accepted to admit
Computer Engineering (%100 English) / Bilgisayar Mühendisliği (%100 İngilizce) 110653 Elvın Abdınlı Asil / Accepted to admit
Computer Engineering (%100 English) / Bilgisayar Mühendisliği (%100 İngilizce) 110805 Fatıma Rahımova Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110156 Agshin Rzazade Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110291 Abbas Talıblı Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110303 Khagan Taghı Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110307 Tahir Hasanli Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110308 Zakir Hasanov Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110310 Atai Kanatbekov Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110417 Nuerdun Maımaıtımın Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110437 Saıf Emad Eldın Elgalaly Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110579 Aghaali Zeynalli Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110757 Mutaz Marwan Nofal Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110321 Javad Salamov 1. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110296 Abdul Razak Zakaria Daher Khatib 2. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110201 Jana Haitham Alsharbaji 3. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110372 Mariam Mohammed Faiyad 4. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110209 Subhi Abed Alnaser Abu Shetayyah 5. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110220 Zahid Esad Kirman 6. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110529 Mohammad Khair Allah Taleb 7. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110231 Vusal Taghıyev 8. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110509 Toghrul Ebil Guliyev 9. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%100 English) / Elektrik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110915 Mokhtar Yahia Hafez 10. Yedek / Reserve
Electrical Engineering (%30 English) / Elektrik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110247 Mahammad Yagubbaylı Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%30 English) / Elektrik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110299 Muhammed Tigrek Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%30 English) / Elektrik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110420 Omar Rafılı Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%30 English) / Elektrik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110514 Abdulhuseyn Ahadov Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%30 English) / Elektrik Mühendisliği (%30 İngilizce) 111068 Azad Ismayilov Asil / Accepted to admit
Electrical Engineering (%30 English) / Elektrik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110618 Raya Pashabayli 1. Yedek / Reserve
Electronics and Communication Engineering (%100 English) / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110184 Mohammed Ahmed Helwa Asil / Accepted to admit
Electronics and Communication Engineering (%100 English) / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110245 Deniz Bashgoren Asil / Accepted to admit
Electronics and Communication Engineering (%100 English) / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110419 Toghrul Babayev Asil / Accepted to admit
Electronics and Communication Engineering (%100 English) / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110513 Şahnigar Doğan Asil / Accepted to admit
Electronics and Communication Engineering (%100 English) / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110647 Punhan Sarhadli Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110166 Oghuz Madinali Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110218 Alipasha Damirchiyev Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110281 Hisham Mohamed Ashraf Khalil Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110432 Galıb Imanov Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110679 Samer Raed Al-dabbas Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110241 Nigar Afandıyeva 1. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110321 Javad Salamov 2. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110424 Rugıyya Malıklı 3. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110318 Huseyn Mammadov 4. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%100 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%100 İngilizce) 110548 Shams Karimova 5. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110139 Moustafa Mohamed Moustafa Mahmoud Hassanein Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110249 Alaa Alhaj Suliman Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110344 Mohamad Bayabo Dabbous Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110425 Tabriz Nabızade Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110809 Aslan Sadıglı Asil / Accepted to admit
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110639 Abdulwasıa Ahmad Nadım Aqrah 1. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 111003 Malık Magsudov 2. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110235 Abdurrezak Kandemir 3. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110173 Abdullah Hamdy Hussein Sowilah Ashour 4. Yedek / Reserve
Engineering in Controlling and Automation (%30 English) / Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği (%30 İngilizce) 110618 Raya Pashabayli 5. Yedek / Reserve
Engineering in Physics (%30 English) / Fizik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110650 Ada Köprülüler Asil / Accepted to admit
Environmental Engineering (%100 English) / Çevre Mühendisliği (%100 İngilizce) 110789 Zehra Safa Boğatu Asil / Accepted to admit
Environmental Engineering (%30 English) / Çevre Mühendisliği (%30 İngilizce) 110192 Sanam Jan Sulaimankhil Asil / Accepted to admit
Food Engineering (%30 English) / Gıda Mühendisliği (%30 İngilizce) 110822 Ghufran Daboul Asil / Accepted to admit
Geological Engineering (%30 English) / Jeoloji Mühendisliği (%30 İngilizce) 110456 Emre Dzhesur Asil / Accepted to admit
Geomatics Engineerig (%100 English) / Geomatik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110462 Maryam Amr Elsayed Asil / Accepted to admit
Geomatics Engineerig (%100 English) / Geomatik Mühendisliği (%100 İngilizce) 110604 Afaf Talaat Ali Asil / Accepted to admit
Geophysical Engineering (%30 English) / Jeofizik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110700 Tannaz Assar Asil / Accepted to admit
ITU-TRNC Marine Engineery (%100 English) (Full Scholarship) / İTÜ-KKTC Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (%100 İngilizce) (Tam Burslu) 110596 Mohamed Ahmed Elsekily Asil / Accepted to admit
ITU-TRNC Marine Engineery (%100 English) (Full Scholarship) / İTÜ-KKTC Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği (%100 İngilizce) (Tam Burslu) 110600 Abdelrahman Magdy Ahmed Asil / Accepted to admit
Industrial Engineering (%100 English) / Endüstri Mühendisliği (%100 İngilizce) 110137 Ismayil Khanlarov Asil / Accepted to admit
Industrial Engineering (%100 English) / Endüstri Mühendisliği (%100 İngilizce) 110140 Leila Ibrahimli Asil / Accepted to admit
Industrial Engineering (%100 English) / Endüstri Mühendisliği (%100 İngilizce) 110434 Emin Mirzayev Asil / Accepted to admit
Industrial Engineering (%100 English) / Endüstri Mühendisliği (%100 İngilizce) 110159 Ahmet Burak Taylan 1. Yedek / Reserve
Industrial Engineering (%100 English) / Endüstri Mühendisliği (%100 İngilizce) 110261 Kanan Mikayilov 2. Yedek / Reserve
Industrial Engineering (%100 English) / Endüstri Mühendisliği (%100 İngilizce) 110661 Islam Valehlı 3. Yedek / Reserve
Industrial Products Design (%100 English) / Endüstri Ürünleri Tasarımı (%100 İngilizce) 110373 Nazlı Gülüm Özkan Asil / Accepted to admit
Industrial Products Design (%100 English) / Endüstri Ürünleri Tasarımı (%100 İngilizce) 110378 Ekin Uludere Asil / Accepted to admit
Industrial Products Design (%100 English) / Endüstri Ürünleri Tasarımı (%100 İngilizce) 110606 Korkut Aydemir Asil / Accepted to admit
Industrial Products Design (%100 English) / Endüstri Ürünleri Tasarımı (%100 İngilizce) 110987 Ece Güvener 1. Yedek / Reserve
Industrial Products Design (%100 English) / Endüstri Ürünleri Tasarımı (%100 İngilizce) 110208 Laila Burghli 2. Yedek / Reserve
Information Systems Engineering (%100 English) (UOLP-SUNY Binghamton) (Paid) / Bilişim Sistemleri Mühendisliği (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY Binghamton) (Ücretli) 110520 Farida Kadry Elsheikh Asil / Accepted to admit
Interior Architecture (%30 English) / İç Mimarlık (%30 İngilizce) 110285 Ataollah Tanoumand Asil / Accepted to admit
Interior Architecture (%30 English) / İç Mimarlık (%30 İngilizce) 110388 Anıl Gücük Asil / Accepted to admit
Interior Architecture (%30 English) / İç Mimarlık (%30 İngilizce) 110706 Bahar Erden Asil / Accepted to admit
Interior Architecture (%30 English) / İç Mimarlık (%30 İngilizce) 110183 Edzhe Ashak 1. Yedek / Reserve
Interior Architecture (%30 English) / İç Mimarlık (%30 İngilizce) 110341 Emad Haghdel 2. Yedek / Reserve
Interior Architecture (%30 English) / İç Mimarlık (%30 İngilizce) 110337 Osama Abdelaziz Silem 3. Yedek / Reserve
Landscape Architecture (%100 English) / Peyzaj Mimarlığı (%100 İngilizce) 110146 Nada Maher Ragaa Asil / Accepted to admit
Landscape Architecture (%100 English) / Peyzaj Mimarlığı (%100 İngilizce) 110396 Hamza Amr Abouhelw Asil / Accepted to admit
Management (%100 English) (UOLP-SUNY New Paltz) (Paid) / İşletme (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) 110422 Sona Sadıgova Asil / Accepted to admit
Management (%100 English) (UOLP-SUNY New Paltz) (Paid) / İşletme (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) 110556 Toghrul Aghbabalı Asil / Accepted to admit
Management (%100 English) (UOLP-SUNY New Paltz) (Paid) / İşletme (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) 110726 Emılıya Bakırova Asil / Accepted to admit
Management (%100 English) (UOLP-SUNY New Paltz) (Paid) / İşletme (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) 110148 Aydan Panahova 1. Yedek / Reserve
Management (%100 English) (UOLP-SUNY New Paltz) (Paid) / İşletme (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) 111028 Rufat Salamov 2. Yedek / Reserve
Management (%100 English) (UOLP-SUNY New Paltz) (Paid) / İşletme (%100 İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) 110619 Rowa Kordi 3. Yedek / Reserve
Management Engineering (%100 English) / İşletme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110377 Noura Mohamed Saıd Abdelfattah Mahmoud Ammar Asil / Accepted to admit
Management Engineering (%100 English) / İşletme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110581 Leyla Khasıyeva Asil / Accepted to admit
Management Engineering (%100 English) / İşletme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110806 Mustafa Alghabara Asil / Accepted to admit
Management Engineering (%100 English) / İşletme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110450 Farida Ahmed Yehia Mohamed Matar 1. Yedek / Reserve
Management Engineering (%100 English) / İşletme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110516 Seyed Atabak Masoumi 2. Yedek / Reserve
Manufacturing Engineering (%30 English) / İmalat Mühendisliği (%30 İngilizce) 110506 Saed Khaled Asil / Accepted to admit
Mathematical Engineering (%30 English) / Matematik Mühendisliği (%30 İngilizce) 110448 Ali Tahtakiran Asil / Accepted to admit
Mechanical Engineering (%30 English) / Makine Mühendisliği (%30 İngilizce) 110176 Khalid Oguz Asil / Accepted to admit
Mechanical Engineering (%30 English) / Makine Mühendisliği (%30 İngilizce) 110305 Azim Hasanov Asil / Accepted to admit
Mechanical Engineering (%30 English) / Makine Mühendisliği (%30 İngilizce) 110451 Rashad Zeynalov Asil / Accepted to admit
Mechanical Engineering (%30 English) / Makine Mühendisliği (%30 İngilizce) 110383 Nurhan Aydınalp 1. Yedek / Reserve
Mechanical Engineering (%30 English) / Makine Mühendisliği (%30 İngilizce) 110194 Ziad Bayan Abu-ırhayem 2. Yedek / Reserve
Mechanical Engineering (%30 English) / Makine Mühendisliği (%30 İngilizce) 110318 Huseyn Mammadov 3. Yedek / Reserve
Metallurgy and Material Engineering (%100 English) / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110145 Ahmet Tahiri Asil / Accepted to admit
Metallurgy and Material Engineering (%100 English) / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110379 Abdulaziz Shaikh Ali Asil / Accepted to admit
Metallurgy and Material Engineering (%100 English) / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (%100 İngilizce) 110911 Abdallah Mohamed Ahmed Asil / Accepted to admit
Metallurgy and Material Engineering (%100 English) / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (%100 İngilizce) 111085 Mehya Mansoor Asil / Accepted to admit
Meteorological Engineering (%30 English) / Meteoroloji Mühendisliği (%30 İngilizce) 110593 Nergiz Dürmen Asil / Accepted to admit
Mining Engineering (%30 English) / Maden Mühendisliği (%30 İngilizce) 110685 Huseyn Zeynallı Asil / Accepted to admit
Musicology (%100 English) / Müzikoloji (%100 İngilizce) 110959 Tahir Zira Asil / Accepted to admit
Naval Architecture and Marine Engineering (%30 English) / Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği (%30 İngilizce) 110187 Omar Mahmoud Mansour Asil / Accepted to admit
Naval Architecture and Marine Engineering (%30 English) / Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği (%30 İngilizce) 110423 Azat Aybekovıch Kamalov Asil / Accepted to admit
Naval Architecture and Marine Engineering (%30 English) / Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği (%30 İngilizce) 110518 İlkin Azer Abbasov Asil / Accepted to admit
Petroleum and Natural Gas Engineering (%100 English) / Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (%100 İngilizce) 110147 Tamara Jabbarova Asil / Accepted to admit
Petroleum and Natural Gas Engineering (%100 English) / Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (%100 İngilizce) 110227 Oğuzhan Oğuz Asil / Accepted to admit
Petroleum and Natural Gas Engineering (%100 English) / Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (%100 İngilizce) 110392 Mohamed Alaa Abdelmaksoud İsmail Asil / Accepted to admit
Petroleum and Natural Gas Engineering (%100 English) / Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği (%100 İngilizce) 110686 Toghrul Behbudov Asil / Accepted to admit
Ship and Maritime Technology Engineering (%30 English) / Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği (%30 İngilizce) 110493 İbrahim Mohammed Mahmoud Asil / Accepted to admit
Textile Engineering (%100 English) / Tekstil Mühendisliği (%100 İngilizce) 110356 Abdulmalek Manajad Asil / Accepted to admit
Textile Engineering (%100 English) / Tekstil Mühendisliği (%100 İngilizce) 110563 Sara Alasgarlı Asil / Accepted to admit
Textile Engineering (%100 English) / Tekstil Mühendisliği (%100 İngilizce) 110887 Mohammad Noureddin Awad Asil / Accepted to admit

 

Liste program bazında sıralanmıştır. / The list is ordered by undergraduate programs.

 

Belge Sonu / End Document