2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI LİSANS İTÜ İÇİ YATAY GEÇİŞ, ÇAP VE YANDAL YEDEKTEN ASİLE GEÇEN ÖĞRENCİLER

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı  İTÜ İçi Yatay Geçiş, ÇAP ve Yandal başvuru sonucunda yedekten asile geçen öğrencilerin 07 Eylül 2018 saat 17:30'a kadar aşağıda linki verilen web adresinden kesin kabul işlemlerini yapmaları gerekmektedir. 07 Eylül 2018 saat 17:30'a kadar online kabul işlemlerini yapmayan öğrenciler haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.  

 

ONLİNE KABUL İŞLEMİ

07 Eylül 2018 saat 17:30'a kadar online kabul işlemini yapan öğrencilerin listedeki programa kesin kayıtları yapılacaktır. Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına ayrıca belge getirilmesi gerekmemektedir. Online kabul işlemi için tıklayınız.

 

ÖNEMLİ UYARILAR

- Mevcut durumda her hangi bir ÇAP  programına kayıtlı olup Yatay Geçiş, ÇAP veya Yandal hakkı kazanan öğrencilerin kazandığı programı kabul ettiklerine dair dilekçe vermeleri durumunda mevcut ÇAP programından kaydı silinecektir.

- Mevcut durumda her hangi bir Yandal  programına kayıtlı olup ÇAP veya Yandal hakkı kazanan öğrencilerin kazandığı programı kabul ettiklerine dair dilekçe vermeleri durumunda mevcut Yandal programından kaydı silinecektir.

 

YEDEKTEN ASİLE GEÇEN ÖĞRENCİLER

ÇAP (Çift Anadal Programı ) - Yedekten Asile Geçenlerin Listesi

ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI PROGRAM VE YARIYIL
130160008 İsmail Can Çevik Geomatik Mühendisliği  - 3.Yaryıl
010150632 Ejder Bayır İnşaat Mühendisliği  - 5.Yaryıl
010150083 Muhammet Çilingir Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği  - 5.Yaryıl

 

Yandal- Yedekten Asile Geçenlerin Listesi

ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI PROGRAM VE YARIYIL
110160022 Ruveyda Memiş Cevher Hazırlama Mühendisliği  - 5.Yaryıl
040150157 Mehmet Bahadır Yıldırım Fizik Mühendisliği  - 5.Yaryıl
080150035 Derya Çelikel Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği  - 5.Yaryıl
090150246 Sevgi İrem Sönmez Gıda Mühendisliği  - 5.Yaryıl
010160619 Mümin İlker Karakap Jeoloji Mühendisliği  - 3.Yaryıl
040150337 Gülen Akyün Kimya  - 5.Yaryıl
090170702 Feyzanur Yağsağan Kimya  - 5.Yaryıl
010150525 Mustafa İnce Maden Mühendisliği  - 3.Yaryıl
070160017 Berkay Ediş Maden Mühendisliği  - 3.Yaryıl
010170221 Ömer Tuğşad Birinci Makina Mühendisliği  - 3.Yaryıl
040160350 Faik Bedirhan Ersoy Mekatronik Yandal Programı - 3.Yaryıl
030160032 Mithat Can Gündüz Mekatronik Yandal Programı - 3.Yaryıl
030150010 Ömer Burak Sarıçay Mekatronik Yandal Programı - 5.Yaryıl
110150127 Ahmet Hakan Demir Mekatronik Yandal Programı - 5.Yaryıl
110140304 Hasan Berkant Ödevci Mekatronik Yandal Programı - 5.Yaryıl
140150056 Elif Arat Mekatronik Yandal Programı - 5.Yaryıl
010150631 Fatma Selin Sevimli Şehir ve Bölge Planlaması  - 5.Yaryıl
110150302 Gamze Özen Uçak Mühendisliği  - 5.Yaryıl
040150031 Şilan Karadağ Uzay Mühendisliği  - 5.Yaryıl

 

Yatay Geçiş - Yedekten Asile Geçenlerin Listesi

ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI PROGRAM VE YARIYIL
040170317 Salih Yavuz Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (% 30 İngilizce) - 3.Yaryıl