2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI LİSANS İTÜ İÇİ YATAY GEÇİŞ, ÇAP VE YANDAL YEDEKTEN ASİLE GEÇEN ÖĞRENCİLER

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı  İTÜ İçi Yatay Geçiş, ÇAP ve Yandal başvuru sonucunda yedekten asile geçen öğrencilerin 07 Eylül 2017 saat 17:30'a kadar aşağıda linki verilen web adresinden kesin kabul işlemlerini yapmaları gerekmektedir. 07 Eylül 2017 saat 17:30'a kadar online kabul işlemlerini yapmayan öğrenciler haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.  

 

ONLİNE KABUL İŞLEMİ

07 Eylül 2017 saat 17:30'a kadar online kabul işlemini yapan öğrencilerin listedeki programa kesin kayıtları yapılacaktır. Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına ayrıca belge getirilmesi gerekmemektedir. Online kabul işlemi için tıklayınız.

 

ÖNEMLİ UYARILAR

- Mevcut durumda her hangi bir ÇAP  programına kayıtlı olup Yatay Geçiş, ÇAP veya Yandal hakkı kazanan öğrencilerin kazandığı programı kabul ettiklerine dair dilekçe vermeleri durumunda mevcut ÇAP programından kaydı silinecektir.

- Mevcut durumda her hangi bir Yandal  programına kayıtlı olup ÇAP veya Yandal hakkı kazanan öğrencilerin kazandığı programı kabul ettiklerine dair dilekçe vermeleri durumunda mevcut Yandal programından kaydı silinecektir.

 

YEDEKTEN ASİLE GEÇEN ÖĞRENCİLER

Yatay Geçiş- Yedekten Asile Geçenlerin Listesi

Yatay Geçiş yedekten asile geçen öğrenci bulunmamaktadır.

 

ÇAP (Çift Anadal Programı ) - Yedekten Asile Geçenlerin Listesi

ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI PROGRAM VE YARIYIL
010150089 Kadircan Ak Çevre Mühendisliği  - 3.Yarıyıl
010160002 Muhammed Çelik Elektrik Mühendisliği  - 3.Yarıyıl
020150114 Nasibe Nur Dündar Endüstri Ürünleri Tasarımı  - 3.Yarıyıl
030150009 Elif Didem Karagöz Fizik Mühendisliği  - 5.Yarıyıl
020140555 İclal Sofuoğlu İnşaat Mühendisliği  - 5.Yarıyıl
030140185 Kaan Bahtiyar Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği  - 5.Yarıyıl
010150139 Caner Kellecioğlu Metalurji ve Malzeme Mühendisliği  - 3.Yarıyıl
090150106 Sinem Nergiz Seyhan Metalurji ve Malzeme Mühendisliği  - 5.Yarıyıl

 

Yandal- Yedekten Asile Geçenlerin Listesi

ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI PROGRAM VE YARIYIL
090140054 Mehmet Emre Kenar Fizik Mühendisliği  - 5.Yarıyıl
080150020 Furkan Kıyçak Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği  - 3.Yarıyıl
010140121 Emincan Bodur Jeoloji Mühendisliği  - 5.Yarıyıl
090140104 Dilan Yalçın Kimya  - 5.Yarıyıl
110150019 Yusuf Günday Makina Mühendisliği  - 3.Yarıyıl
040160745 Cemre Apaydın Mekatronik Yandal Programı - 3.Yarıyıl
020150120 İpek Çakmak Şehir ve Bölge Planlaması  - 3.Yarıyıl
020150020 Eylül Evyapan Şehir ve Bölge Planlaması  - 3.Yarıyıl
020150128 Serra Şafak Keklik Şehir ve Bölge Planlaması  - 5.Yarıyıl
020140132 Burak Hacıvelioğlu Şehir ve Bölge Planlaması  - 5.Yarıyıl