2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Eleme Sınavından Başarılı Olan ve Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi

Kompozisyon, Müzik Teknolojileri, Müzik Teorisi, Müzikoloji, Müzikoloji (% 100 İngilizce), Ses Eğitimi, Türk Halk Oyunları programları Kesin Kabul Sınavına girecek aday öğrenci listesi aşağıya çıkarılmıştır. Başvuruda iki tercihi olanlar, tercih ettikleri her iki programın listesinde yer almaktadır. 

 

Kesin Kabul Sınav Takvimi

- Genel Kesin Kabul Sınav Takvimi için tıklayınız.

 

Bölüm Bazında Kesin Kabul Sınav Takvimi

- Kompozisyon Programı Kesin Kabul Sınav Takvimi
- Müzik Teknolojileri Programı Kesin Kabul Sınav Takvimi
- Müzik Teorisi Programı Kesin Kabul Sınav Takvimi
- Ses Eğitimi Programı Kesin Kabul Sınav Takvimi
- Müzikoloji (Türkçe/İngilizce) Programı Kesin Kabul Sınav Takvimi
- Türk Halk Oyunları Programı Kesin Kabul Sınav Takvimi

Listeler aday numarasına göre sıralanmıştır.


Kompozisyon Programı Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

SIRA NO ADAY NO ADI SOYADI
1 111225 İlker  Geçer
2 111291 Sinan  Hakalmaz
3 111341 Abdulmelik  Akdağ
4 111497 Seyid Ahmet Çoban
5 111636 Süleyman Ali Ünver
6 111787 Onur Alp Şahin
7 111843 Ahmet Özcan Alan
8 111969 Alparslan  Öztürk
9 112107 Ezgi  Akliman
10 112593 Aykut  Muslubaş
 

Müzik Teknolojileri  Programı Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

SIRA NO ADAY NO ADI SOYADI
1 111201 Ferhat Devrim Ataç
2 111208 Ali Tarık Yürek
3 111218 Burak Emir Kamacı
4 111271 Ege Alp Soysal
5 111275 Işıtan  Sönmez
6 111290 Koray  Özyurt
7 111311 Berna Lara Kasar
8 111319 Ali  Çetinkaya
9 111321 Melek Lal Ersöz
10 111330 Çağrı  Sarıhüseyinoğlu
11 111355 Bayram  Sümbül
12 111380 Ecehan  Balcı
13 111387 Murat  Turgut
14 111425 Mert Sait Öksüz
15 111444 Can  Akdoğan
16 111457 Görkem  Keleş
17 111460 Zeynep  Hacıoğlu
18 111461 Kerim  Nalbant
19 111464 Furkan  Özcan
20 111468 Tarık  Başderici
21 111503 Mert  Lafcı
22 111529 Baran  Kılkıl
23 111531 Onur  Karagözoğlu
24 111548 Ekin  Turhanlar
25 111558 Adem  Çıtak
26 111562 Sinan  Büyükkaragöz
27 111566 Ecem  Keskin
28 111618 Kamer  Kaya
29 111620 Gökmen  Telci
30 111634 Batuhan  İlbantekin
31 111645 Gökhan  Yıldırım
32 111690 Uygar Baha Ergün
33 111711 Çiğdem  Aydın
34 111726 Emre  Bingöl
35 111760 Muzaffer Ali Tezergil
36 111761 Nuri Cemay Özfırat
37 111813 Umut Can Davarcı
38 111875 Berkay  Yüzüak
39 111898 Çağlar  Ak
40 111917 Mehmet  Gedik
41 111948 Mehmet  Karataş
42 111957 İsmail Sercan Çitil
43 111966 Berkay  Tekin
44 111968 Rohat Adil Akbaş
45 111969 Alparslan  Öztürk
46 112127 Can Ahmet Damar
47 112158 Mustafa  Zeybek
48 112276 Kemal  Maman
49 112313 Melisa  Yüksel
50 112352 Uğur Can Başyiğit
51 112499 Sadık Ertunç Tuncer
52 112605 Emrullah  Kaymaz
53 112668 Berkay  Yıldırım


Müzik Teorisi  Programı Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

SIRA NO ADAY NO ADI SOYADI
1 111151 Çağla  Beğenmiş
2 111152 Emir  Uyan
3 111154 Zehra  Eroğlu
4 111160 Özer  Şahin
5 111161 Emre  Duman
6 111162 Büşra  Bardakçı
7 111174 Metin  Kaya
8 111191 Onur  Genç
9 111198 Can  Kahraman
10 111200 Elif  Toprak
11 111202 Muhammed Eren Şirin
12 111203 Argeş  Çelik
13 111209 Mustafa  Yavuzdemir
14 111211 Özgür Recep Kurt
15 111212 Bertin  Yıldız
16 111213 Burakhan  Karabacak
17 111216 Burcu  Atalay
18 111225 İlker  Geçer
19 111227 Bahadır  Kutlu
20 111234 Mustafa  Karasu
21 111241 Mücahid  Korkmaz
22 111244 Yunus Emre Norçinli
23 111247 Ekrem  Özer
24 111248 Atacan  Çiftci
25 111252 Bahattin Mert Birol
26 111265 Mahsum  Kaya
27 111266 Cihan  Taşcı
28 111267 Hasan Talha Taşdelen
29 111270 Büşra Nur Varsak
30 111272 Servet  Nergiz
31 111278 Melih Talha Yayla
32 111284 Sinem  Demir
33 111287 Görkem  Özmen
34 111293 Erman  Sarı
35 111294 Mert Can Çakır
36 111296 Nihat  Ersoy
37 111297 Okan  Karababa
38 111300 Oğuzhan  Erol
39 111307 Mehmet Zülküf Küçüktağ
40 111310 Oğuzhan  Var
41 111312 Derin Su Yıldırım
42 111315 Cenk Mehmet Zabcı
43 111318 Aslınur  Duran
44 111326 Sevgi  Kaya
45 111327 Büşra  Barut
46 111336 Elif Simge Öz
47 111340 Sami  Özdemir
48 111346 Tutku  Işık
49 111354 Erol  Atmaca
50 111358 Burcu  Gündüz
51 111360 Enes  Çıbukçu
52 111363 Aydın  Aydın
53 111364 Özge Hilal Esin
54 111365 Hüdanursaliha  Akkaya
55 111366 Zeynep  Çınar
56 111381 Tuğçe  Kantar
57 111382 İlayda Türkü Yıldız
58 111384 Gaye  Başpınar
59 111385 Emre  Sarıbuğday
60 111394 Burcu  Beytekin
61 111408 İrfan  Çetinkaya
62 111413 Kubilay  Uçan
63 111417 Mücahit  Bıyıklıoğlu
64 111418 Akın  Mert
65 111421 Umut  Çetin
66 111425 Mert Sait Öksüz
67 111430 Öykü  Diril
68 111432 Berfin  Duyğun
69 111433 Görkem  Gelir
70 111438 Tolga  Budak
71 111447 Beste Nur Çalışkan
72 111454 Meltem  Erdemir
73 111457 Görkem  Keleş
74 111458 Yasin  Dizman
75 111462 Musa Can Birben
76 111466 Özgür  Katıldi
77 111469 Kazım Ateş Sülük
78 111475 Muhammet Şükrü Çakmaktaş
79 111476 Mustafa  Örs
80 111478 Sedat  Çelik
81 111482 Minenur  Çetin
82 111484 Çağlasu  Yaşar
83 111485 Yiğithan  Engin
84 111486 Oğuzhan  Özkılıç
85 111503 Mert  Lafcı
86 111510 Gökcan  Karaçeper
87 111514 Erdem  Sezer
88 111525 Eren  Zorlu
89 111530 Selin  Karakaş
90 111531 Onur  Karagözoğlu
91 111535 Ramazan  Yalçın
92 111539 Beria  Süngü
93 111540 Kübra  Altın
94 111541 Özlem  Harmancı
95 111543 Umut  Akhisar
96 111557 Ercan  Karataş
97 111562 Sinan  Büyükkaragöz
98 111598 Muhammet  Hatiboğlu
99 111603 İlke  Kinter
100 111609 Büşra  Yılmaz
101 111615 İlayda Öykü Dağaşan
102 111619 Furkan Nail Görür
103 111626 Onur Basri Aksu
104 111628 Yusuf  Işıktaş
105 111630 Enes Efe Kapan
106 111636 Süleyman Ali Ünver
107 111640 Rozerin  Bulak
108 111645 Gökhan  Yıldırım
109 111646 Tarık  Demirel
110 111649 Zeynep Eda Çetinler
111 111659 Kadri  Gök
112 111669 Haci  Boğatekin
113 111670 Mert Hamza Sezer
114 111679 Onur  Çeçen
115 111694 Berat  Tavşan
116 111697 Denizcan  Karakaş
117 111701 Müberra Nisa Türkmen
118 111703 Melisa Rabia Erikci
119 111716 Umut Can Ergül
120 111721 Arda Ufuk Üçer
121 111735 Bedirhan  Arslan
122 111738 Bekir Bera Aydın
123 111740 Mahsun  Uce
124 111741 Şevval  Yersel
125 111743 Salih Bora Balcı
126 111750 Melisa  Meray
127 111762 Furkan  Halıcı
128 111773 Bahattin  Ekinci
129 111785 Esra  Yurtoğlu
130 111787 Onur Alp Şahin
131 111803 Mehmet  Aker
132 111805 Bayram Can Ertuğrul
133 111840 Umut  Fidan
134 111843 Ahmet Özcan Alan
135 111851 Yusuf Alperen Akbulut
136 111896 Meryem  Çamurluoğlu
137 111898 Çağlar  Ak
138 111901 Cemre Can Sarıtaş
139 111904 Berkehan  Arıkan
140 111917 Mehmet  Gedik
141 111926 Duygu  Durak
142 111938 Ece  Atlık
143 111939 Samet Can Tahincioğlu
144 111942 Şeyma  Temel
145 111953 Fahri  Tabur
146 111968 Rohat Adil Akbaş
147 112088 Onur  Işık
148 112107 Ezgi  Akliman
149 112127 Can Ahmet Damar
150 112158 Mustafa  Zeybek
151 112185 Mert  Onursal
152 112217 Yusuf  Demir
153 112224 Cihangir  Aydemir
154 112248 Faik Can Çevik
155 112260 Fadime  Korkmaz
156 112287 Çiğdem  Haytaoğlu
157 112306 Umut  Diken
158 112336 İlayda  Geçer
159 112358 Ersen  Ersen
160 112372 Kerem  Sevüktekin
161 112388 Alican  Aygün
162 112397 Ozan  İncesu
163 112401 Gamze  Satılmış
164 112403 Serhan  Taşçı
165 112414 Öykü  Doğan
166 112437 İrem  Kösedağı
167 112444 Serdar  İnan
168 112491 Ali Eren Ürün
169 112501 Anıl  Erkılınç
170 112519 Tuana  Yıldız
171 112586 Ali Burak Özçelik
172 112628 Ebru  Bahadır
173 112640 Tolga  Güneş
174 112654 Muhammed Affan  Taşkıran
175 112668 Berkay  Yıldırım
176 112681 Fırat  Kartal
177 112717 Umut Görkem Karaca
 

Müzikoloji  Programı Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

SIRA NO ADAY NO ADI SOYADI
1 111151 Çağla  Beğenmiş
2 111162 Büşra  Bardakçı
3 111174 Metin  Kaya
4 111191 Onur  Genç
5 111198 Can  Kahraman
6 111199 Mahir Alp Keskin
7 111200 Elif  Toprak
8 111203 Argeş  Çelik
9 111206 Buse Nazik Doğan
10 111209 Mustafa  Yavuzdemir
11 111227 Bahadır  Kutlu
12 111235 Necati  Darga
13 111252 Bahattin Mert Birol
14 111254 Gümrah  Sindar
15 111294 Mert Can Çakır
16 111297 Okan  Karababa
17 111310 Oğuzhan  Var
18 111312 Derin Su Yıldırım
19 111319 Ali  Çetinkaya
20 111326 Sevgi  Kaya
21 111341 Abdulmelik  Akdağ
22 111368 Sibel  Ulusoy
23 111380 Ecehan  Balcı
24 111381 Tuğçe  Kantar
25 111385 Emre  Sarıbuğday
26 111394 Burcu  Beytekin
27 111408 İrfan  Çetinkaya
28 111413 Kubilay  Uçan
29 111416 Mert  Yağ
30 111417 Mücahit  Bıyıklıoğlu
31 111433 Görkem  Gelir
32 111447 Beste Nur Çalışkan
33 111464 Furkan  Özcan
34 111466 Özgür  Katıldi
35 111472 Umut Kaan Çakır
36 111475 Muhammet Şükrü Çakmaktaş
37 111479 Serkan  Sağ
38 111482 Minenur  Çetin
39 111484 Çağlasu  Yaşar
40 111508 Selda  Çil
41 111514 Erdem  Sezer
42 111519 Gizem Danış Aybaşı
43 111525 Eren  Zorlu
44 111557 Ercan  Karataş
45 111603 İlke  Kinter
46 111618 Kamer  Kaya
47 111626 Onur Basri Aksu
48 111630 Enes Efe Kapan
49 111649 Zeynep Eda Çetinler
50 111659 Kadri  Gök
51 111676 Oğulcan  Bulut
52 111690 Uygar Baha Ergün
53 111701 Müberra Nisa Türkmen
54 111703 Melisa Rabia Erikci
55 111740 Mahsun  Uce
56 111767 Mahmut İhsan Çalış
57 111785 Esra  Yurtoğlu
58 111795 İhsan Attila Cener
59 111803 Mehmet  Aker
60 111805 Bayram Can Ertuğrul
61 111847 Mertcan  Biçer
62 111851 Yusuf Alperen Akbulut
63 111869 Gürkan  Kaya
64 111877 Dilayda Tuğçe Tafralı
65 111882 Zeynep Gökçe Taş
66 111896 Meryem  Çamurluoğlu
67 111922 Yasin  İzmirlioğlu
68 112185 Mert  Onursal
69 112217 Yusuf  Demir
70 112224 Cihangir  Aydemir
71 112287 Çiğdem  Haytaoğlu
72 112306 Umut  Diken
73 112353 Murat  Dursun
74 112358 Ersen  Ersen
75 112432 Fatma  Taşdemir
76 112444 Serdar  İnan
77 112483 Şeyma Nur Bozbahçe
78 112491 Ali Eren Ürün
79 112499 Sadık Ertunç Tuncer
80 112519 Tuana  Yıldız
81 112586 Ali Burak Özçelik
82 112593 Aykut  Muslubaş
83 112605 Emrullah  Kaymaz
84 112648 Esra  Erten
85 112654 Muhammed Affan  Taşkıran
86 112681 Fırat  Kartal


Müzikoloji (% 100 İngilizce)  Programı Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

SIRA NO ADAY NO ADI SOYADI
1 111163 Hasan Hüseyin Olgun
2 111195 Enes  Ersoy
3 111355 Bayram  Sümbül
4 111364 Özge Hilal Esin
5 111368 Sibel  Ulusoy
6 111444 Can  Akdoğan
7 111519 Gizem Danış Aybaşı
8 111952 Nazlı  Özsoy
9 112655 Ali Kaan Gürpınar

 

Ses Eğitimi  Programı Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

SIRA NO ADAY NO ADI SOYADI
1 111154 Zehra  Eroğlu
2 111156 Berkant  Kartal
3 111159 Umut Can Öğür
4 111161 Emre  Duman
5 111163 Hasan Hüseyin Olgun
6 111164 Elif  Karaalp
7 111165 Günce  Çalışkan
8 111168 Adem  Baykın
9 111195 Enes  Ersoy
10 111199 Mahir Alp Keskin
11 111202 Muhammed Eren Şirin
12 111205 Pınar  Üstün Köksal
13 111206 Buse Nazik Doğan
14 111208 Ali Tarık Yürek
15 111211 Özgür Recep Kurt
16 111212 Bertin  Yıldız
17 111213 Burakhan  Karabacak
18 111216 Burcu  Atalay
19 111220 Gözde  Aydın
20 111222 Samed  Çam
21 111228 Elif  Altan
22 111241 Mücahid  Korkmaz
23 111244 Yunus Emre Norçinli
24 111249 Alper  Boğazkesen
25 111251 Burcu  Yıldız
26 111257 Hasan  Can
27 111263 Melis  Meletli
28 111265 Mahsum  Kaya
29 111267 Hasan Talha Taşdelen
30 111270 Büşra Nur Varsak
31 111284 Sinem  Demir
32 111291 Sinan  Hakalmaz
33 111293 Erman  Sarı
34 111296 Nihat  Ersoy
35 111307 Mehmet Zülküf Küçüktağ
36 111318 Aslınur  Duran
37 111323 Ceren  Atakurt
38 111324 Mikail  Kançura
39 111327 Büşra  Barut
40 111332 Can Yakay Darbaz
41 111336 Elif Simge Öz
42 111342 Atahan  Demir
43 111345 Mehmet Kemal Altınbaş
44 111360 Enes  Çıbukçu
45 111363 Aydın  Aydın
46 111366 Zeynep  Çınar
47 111382 İlayda Türkü Yıldız
48 111383 Yunus Emre Dinler
49 111384 Gaye  Başpınar
50 111410 Alev  Yüce
51 111416 Mert  Yağ
52 111419 Samet  Göçer
53 111423 Ebru  Çatalbaş
54 111428 Melek  Yiğin
55 111432 Berfin  Duyğun
56 111438 Tolga  Budak
57 111440 Yonca  Binen
58 111442 Batuhan  İşal
59 111443 Mustafa Kemal Küçük
60 111454 Meltem  Erdemir
61 111462 Musa Can Birben
62 111469 Kazım Ateş Sülük
63 111471 Sinem  Cürebal
64 111473 Tuğçe  Eğe
65 111476 Mustafa  Örs
66 111478 Sedat  Çelik
67 111479 Serkan  Sağ
68 111480 Bengisu  Agalar
69 111485 Yiğithan  Engin
70 111497 Seyid Ahmet Çoban
71 111498 Fergan  Yolçu
72 111508 Selda  Çil
73 111510 Gökcan  Karaçeper
74 111524 Melisa  Kadıoğlu
75 111535 Ramazan  Yalçın
76 111538 Ezgi Berfin Sağlık
77 111539 Beria  Süngü
78 111540 Kübra  Altın
79 111541 Özlem  Harmancı
80 111554 Mete  Seyhan
81 111563 Öykü  Ülkü
82 111566 Ecem  Keskin
83 111578 Alaaddin Ali Şafak
84 111585 Tayfun Yılmaz Koca
85 111598 Muhammet  Hatiboğlu
86 111604 Ali  Gür
87 111609 Büşra  Yılmaz
88 111614 Oğulcan  Uslusoy
89 111619 Furkan Nail Görür
90 111625 Güray  Demirhan
91 111640 Rozerin  Bulak
92 111646 Tarık  Demirel
93 111653 Umut  Seryol
94 111669 Haci  Boğatekin
95 111670 Mert Hamza Sezer
96 111694 Berat  Tavşan
97 111697 Denizcan  Karakaş
98 111711 Çiğdem  Aydın
99 111725 Mısra  Tomruk
100 111728 Kamil  Şinik
101 111735 Bedirhan  Arslan
102 111738 Bekir Bera Aydın
103 111741 Şevval  Yersel
104 111743 Salih Bora Balcı
105 111750 Melisa  Meray
106 111762 Furkan  Halıcı
107 111767 Mahmut İhsan Çalış
108 111773 Bahattin  Ekinci
109 111795 İhsan Attila Cener
110 111799 Sezer  Açıkgöz
111 111840 Umut  Fidan
112 111846 Hüseyin  Görgü
113 111847 Mertcan  Biçer
114 111856 Mehtap  Özer
115 111869 Gürkan  Kaya
116 111894 Uygar  Erdoğdu
117 111907 Çağrı Doğuş Gülmez
118 111910 Ufuk  Emir
119 111922 Yasin  İzmirlioğlu
120 111924 Özgür Bakış Süer
121 111925 Sıla  Sönmez
122 111926 Duygu  Durak
123 111931 Ayberk  Uslu
124 111939 Samet Can Tahincioğlu
125 111942 Şeyma  Temel
126 111945 Gamze  Tosun
127 111948 Mehmet  Karataş
128 111952 Nazlı  Özsoy
129 111953 Fahri  Tabur
130 112256 İrem  Erbey
131 112260 Fadime  Korkmaz
132 112276 Kemal  Maman
133 112352 Uğur Can Başyiğit
134 112356 Önder  Demirhan
135 112388 Alican  Aygün
136 112397 Ozan  İncesu
137 112401 Gamze  Satılmış
138 112403 Serhan  Taşçı
139 112411 Berkay  Aktuğ
140 112432 Fatma  Taşdemir
141 112438 Barış Oktay Özelmas
142 112457 Ali  Hurmacı
143 112483 Şeyma Nur Bozbahçe
144 112628 Ebru  Bahadır
145 112631 Nevin  Ateş
146 112648 Esra  Erten
147 112655 Ali Kaan Gürpınar
148 112717 Umut Görkem Karaca
 

Türk Halk Oyunları  Programı Kesin Kabul Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

SIRA NO ADAY NO ADI SOYADI
1 111153 Buse Nur Bekdemir
2 111250 Furkan  Atıcı
3 111421 Umut  Çetin
4 111449 Ezgi  Alkış
5 111818 Ezgi  Çataldere
6 111947 Behram  Yılmaz
7 112353 Murat  Dursun
8 112368 Gülin  Şenol
9 112442 Murat Kurtuluş İrme
10 112640 Tolga  Güneş
 

Belge sonu